COVID-19 UPDATE: WE ARE OPEN TO THE PUBLIC! COME VISIT US IN STORE TODAY!

“One Day at a Time” Package - Option #3

Regular price $30.00 Sale price $25.00
Unit price  per 

Option 3- $24.00

Includes-

1 loaf of fresh bread – baked in store
½ lb mild or hot genoa
½ lb mild or hot capicollo
½ lb cheddar cheese
1 pkg of original pepperettes