COVID-19 UPDATE: WE ARE OPEN TO THE PUBLIC! COME VISIT US IN STORE TODAY!

“One Week At A Time” Package -Option 1

“One Week At A Time” Package -Option 1

Regular price $24.00 Sale price $19.00
Unit price  per 

Option 1- $19.00
Includes-
1 loaf of fresh bread- baked in store
½ lb bologna
½ lb chicken
½ lb cheddar cheese
1 pkg of original pepperettes